[Raper] Nvth

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

Awatar użytkownika
ItzMeNvth

Aktor

Raper

Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2020, 02:22

Siemka pojawiam się wraz z moim oryginalnym utworem. Pozderki 💥

Tekst:
Moje wykonanie:
Bakayaro Konoyaro ~ Killer Bee
Awatar użytkownika
Kata

Dialogista (młodszy)

Posty: 5
Rejestracja: 07 sie 2019, 13:30

Aaaaa super! Refren wpada w ucho, a Jiraiya w tle.. 😪👌🏻
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej! Witaj w rekrutacji na rapera!

Podesłałeś bardzo ciekawy kawałek, Twój autorski - jak najbardziej na plus! Natomiast po przesłuchaniu mam pewien... niedosyt? Mam wrażenie, że to bardziej recytacja wokalna niż typowy rap. Brakuje mi tutaj nadania fraz, pewnego rodzaju wypowiedzenia tego tekstu, takiego luzu. Trzymasz się dźwięków i to ma niewątpliwie swoje plusy, natomiast jest tego trochę za dużo na tej rekrutacji.

Chciałabym, byś podesłał mi coś jeszcze. Coś bardziej na żywo zarapowane, z nieco większą.. opowieścią. Gdyby pierwsza część (do słów 'rób to co chcesz') było na konkretnych dźwiękach a potem coś innego, coś bardziej swobodnego, jakaś inna emocja w tym byłoby w porządku. A tak to trochę mi brakuje kulminacji w tym utworze, po pewnym czasie staje się on przewidywalny, trochę mi tego brakuje.

Podeślij mi proszę jakiś inny kawałek, z większym luzem, bez sztywno narzuconych dźwięków, z większym wkładem emocjonalnym! ^^ Czuję niedosyt i brakuje mi tego do przyznania Ci rangi..
Awatar użytkownika
ItzMeNvth

Aktor

Raper

Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2020, 02:22

Proszę to jest na feacie więc moja zwrotka zaczyna się od 0:44 :
Bakayaro Konoyaro ~ Killer Bee
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Dzięki za podesłanie drugiego kawałka o/

W tym drugim kawałku jest faktycznie lepiej, choć jest nadal bardzo dużo melodii, jednak bardziej czuć emocje. Rytmicznie i dykcyjnie jest w porządku.

Przyznaję rangę rapera, ale chciałabym, byś mniej trzymał się linii melodycznej a nieco bardziej puścił wodze emocji ;) Chyba, że takie masz założenie, to działaj!

Pozdrawiam! o/
Zablokowany