SoberStan

Rekrutacja zamknięta

Moderator: Opiekunowie raperów

SoberStan

Raper

Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2020, 13:55

Siemanko :D.

Zanim się zabiorę za pracę nad rekrutacją pomyślałem że wrzucę tu swoje najważniejsze utwory i featy. wystąpienia gościnne u vantanona to dowód na to że jestem w stanie po długiej przerwie z miejsca stworzyć coś dobrego :D.

Pierwsze trzy pozycje z czasów kiedy jeszcze byłem szkolnym łobuzem :D







Następne dwa po długiej przerwie myślę że wyszło całkiem nieźle - zwłaszcza " Zanim odejdę " jest dla mnie bardzo ważną 16tką gdyż opisuje w niej swoją zmianę życia :) .






P.S. Bardzo proszę o zwrócenie uwagi na wielokrotne rymy gdyż w dobie autotune wielu raperów o tym zapomniało - myślę że to ważny element rapu :D. Jeśli te nagrania nie wystarczą dajcie znać to pewnie za jakiś czas nagram coś nowego na dowód że wciąż potrafię :D - muszę tylko zdobyć piniążki na nowego lapka bo stary mi wykorkował :D.

Pozdro ` SoberStan
Awatar użytkownika
Shiguroya

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Raper

Posty: 97
Rejestracja: 24 lis 2016, 17:44

Hej!

Witaj w rekrutacji na rapera :)

Tak naprawdę nie musiałeś wysyłać aż tyle utworów, dwa by w zupełności wystarczy, nawet jeden ;) Bardzo przyjemnie się tego słucha, słychać, że czujesz to, co robisz i połaszę się o stwierdzenie, że sprawia Ci to mega frajdę ;)

Tekstów słuchało się z przyjemnością, choć nie ja jestem od oceniania ich ;)

Nie przedłużam, przyznaję Ci rangę rapera NK. Baw się dobrze!

Pozdrawiam!
SoberStan

Raper

Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2020, 13:55

Dzięki wielkie :) teraz zostaje tylko uciułać pieniążki na pc i słać probke na rekrutację aktora :D
Zablokowany