Teksiarz memorius

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie tekściarzy

Awatar użytkownika
memorius

Posty: 4
Rejestracja: 24 sty 2018, 16:51

Zarys Faburalny


Gre zaczynamy jako Sylwester,który mieszka sobie w Jarkendarze i stara się przeżyć kolejny dzień poprzez zbieranie grzybów w drzungli i pozostałości po starożytnej kulturze Budowniczej.Pewnego dnia wyrusza ze swojej jaskini na poszukiwanie żywności,po standartowym przedieraniu się przez drzungle,odnajduje tajemniczą jaskinię. Pieczarę Pieczarek.


Zadanie 1- Pieczara pieczarek

Opis zadania:
Sylwester wchodzi do jaskini w poszukiwaniu grzybów.Przechodzi przez tunele do jednego wielkiego pomieszzenia,w którym znajduje się 7 grzybów.Gdy je zbierze,dostaje nowy zapis w notatniku.
Notka w dzienniku 1:Znalazłem grzyby,ciekawe co to za grzyby."


Sylwester opuszcza jaskinie w celu udania się do swojego domostwa,gdy na koncu jaskini zauważa tajemniczego niezjajomego- kapitana Grega.Niestety zdziwienie Sylwestra nie trwa długo,gdyż zostaje zaatakowany przez pirata i doprowadzony do nieprzytomności.Gdy w końcu w końcu Sylwester przestanie być nie przytomny,Greg odzywa się do niej.

Dialog Grega ze Sylwestrem:


Greg
Witaj nazywam sie Greg i jestem kapitanem piratów.Wybacz mi oklep twojej bużki,ale jesteś tak brzydki,że pomyliłem cię z trolem jaskiniowym.

Sylwester
Nie szkodzi.Lubie kontakt z innymi ludzmi.
Greg
Co ważniejsze,kiedy byłes nieprzytomny,Jarkender został zatakowany.
Sylwester
Motyla noga,co sie stało?
Greg
Trole postanowiły w koncu zabić Jarkendar.Jeśli chcesz żyć musisz puść ze mną
Sylwester
Ok

Koniec Pierweszego Zadania. Mrmorius
Memorius
Zablokowany