[Tekściarka] ~ Asha ~

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie tekściarzy

Asha

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:20

Tytuł: Daoko - Girl - Side-A
Link do oryginału:
Tutaj było nieco pod górkę...
Gdyż piosenka ta ma jakby dwie części lecz razem złączone są w jedną...
Na szczęście znalazłam tą jedną oddzielnie do której akurat obecnie posiadam tekst :)
Daoko - Girl - Side-A
Link do dema: Bardzo rakowe wykonianie Koe-Chan...
Sama nie mogłam się zebrać do nagrania tego...
Tekst :

[+] Rozwiń


Tytuł: Melanie Martinez - Pity Party
Link do oryginału: Melanie Martinez - Pity Party
Tekst :

[+] Rozwiń
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 14:46 przez Asha, łącznie zmieniany 2 razy.
Just get in the Robot, Shinji!
Awatar użytkownika
Mircia

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:25

Proszę o niezakładanie tematów rekrutacyjnych kiedy nie masz wszystkich potrzebnych materiałów (w tym dem). Uzupełniasz temat już 3 dzień. Poczekam do końca dnia, jeśli demo się nie pojawi, to zamykam rekrutacje (i uznaję jako niezaliczone podejście).
Asha

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:20

Mircia pisze:Proszę o niezakładanie tematów rekrutacyjnych kiedy nie masz wszystkich potrzebnych materiałów (w tym dem). Uzupełniasz temat już 3 dzień. Poczekam do końca dnia, jeśli demo się nie pojawi, to zamykam rekrutacje (i uznaję jako niezaliczone podejście).
Przepraszam że jeszcze jej nie mam ale Koe nie chciało się jej nagrać a nikogo nie znalazłabym na już...
Spróbuję dzisiaj sama nagrać...
Dziękuję za wyrozumiałość i poinformowanie mnie o terminie.
Just get in the Robot, Shinji!
Awatar użytkownika
Mircia

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:25

+ nie przyjmuję dem w .wav, mówię z góry
Asha

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:20

Mircia pisze:+ nie przyjmuję dem w .wav, mówię z góry
Oki, przekonwertowane na MP3 ;)
Obie próbki dostarczone.
Just get in the Robot, Shinji!
Awatar użytkownika
Mircia

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2016, 22:25

Pierwszą sprawą jest zapis... tragedia. Nie wymagam bycia asem z j. polskiego, ale np. słowo "nieważne" zapisałaś OBOK SIEBIE poprawnie i niepoprawnie, co wskazuje na to, że nie byłaś pewna pisowni. Jeśli masz problemy z ortografią i nie wiesz jak się pisze dane słowo, to sprawdź w google, bo boli.
Drugą sprawą jest dodawanie magicznych sylab względem oryginału. Mówię tu o "Pity Party", bo "Daoko - Girl - Side-A" nie znam. Jeśli jakaś piosenka jest znana, to musisz się jednak postarać nie zmieniać liczby sylab, a szczególnie w kluczowych momentach (It's my party and I'll cry if I want to).
Dodatkowo zmieniłaś też odrobinę styl piosenki odejmując z niej wszelkie przekleństwa, a już szczególnie boli brak tytułowego "Pity Party". Jest także wiele innych błędów - kilka źle postawionych akcentów, kilka BARDZO dziwnych przyspieszeń, dziwny szyk.
W drugiej piosence najbardziej mnie zabolał fakt, że rymów tam jak na lekarstwo. Nie wspomnę o tym, że przez efekt nałożony na wokal w demie, to nie da się tego dosłownie słuchać, więc i ciężko mi to ocenić. Tutaj także zdarza ci się, że zdanie ma dziwny szyk, ale i ogólnie całość jest niezrozumiała i nie jestem pewna czy wiedziałaś chociaż o czym piszesz. Dodatkowo wiele błędnych akcentów.
Niestety, ale twoje umiejętności nie pozwalają mi przyznać ci żadnej rangi. Ale spoko, ćwicz, ćwicz, zajrzyj do szkółki, jeśli masz jakieś pytania, to śmiało pisz do mnie lub Pchełki i jak poczujesz się na siłach, to znowu podejdź do rekrutacji! Pamiętaj też, że możesz sprawdzić swoje umiejętności w "Ćwiczenie - Napisz tekst! " w szkółce! ;)

Pozdrawiam, Mircia <3
Zablokowany