[REKRUTACJA] Akira ~ Głupcy ~ Ania Karwan

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Lea

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 23 lut 2020, 21:38

DiscordID: Akira (Aslan Callenreese)#5812
Mikrofon: Trust GXT232 MANTIS
Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

Za bardzo nie wiem co mogłabym tutaj napisać :? , bardzo chciałabym wyjść na świat. W takim sensie że nie chcę marnować swojego głosu, niektórym może się podobać, a niektórym nie. Od dawna marze żeby dołączyć do NK o ile mam jakiekolwiek szanse, zaczynam powoli rozwijać swój kanał więc myślę że coś może z tego być. Oczywiście nie chcę dołączyć do nk tylko po to żeby ludzie mnie z tego znali albo żeby zdobyć jakąś sławę.. chcę się dobrze bawić, przy okazji rozwijać swoją umiejętność śpiewania :D Dziękuje za przesłuchanie i pozdrawiam ;)
P.s co do mikrofonu to ten używam tylko i wyłącznie do nagrywania dubbingu, a mam jeszcze jeden którym nagrywam covery. :)

Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej! Dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji,

niestety nie mogę jej rozpatrzeć, ponieważ zgodnie z regulaminem w zgłoszeniu powinno się znaleźć nagranie bez żadnej postprodukcji (szczególnie przy surowym wokalu), u Ciebie natomiast obie ścieżki są wytunowane. Nie wiem czy to celowy zabieg, czy po prostu taką otrzymałaś od osoby, która zajmowała się miksem.

Jeśli posiadasz nagranie bez żadnej ingerencji, to podrzuć je w odpowiedzi, jeśli nie - zgłoszenie zostanie zamknięte.

(Czas do 31.10)

Edit:

(Czas do 2.11 na prośbę rekruta)
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Brak dostarczonych materiałów, rekrutacja zostaje zamknięta.
Zablokowany