{Aktor}No to szczerze....

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

[ ]Nick: Tochigo
Wiek: 30
Płeć: Samiec ^
Próbka głosu: Krasnoludki:
Scenka Bleach - Zaraki Kenpachi :
Czym chciałbyś się zajmować się w grupie: Zdecydowanie Aktorem ! Podkładanie głosu pod postacie jest nie lada zabawą i wyzwaniem a ja mam mnóstwo wolego czasu.
Wymarzona scenka/rola/piosenka/projekt: Nie ukrywam że miał bym ubaw z podkładania głosu do jakiegoś odcinka Kapitana Bomby czy Egzorcysty ale mogę podjąć się w sumie czegokolwiek.
Mikrofon: Owszem
Info:
Edytowanie Video to dla mnie masakra , w pewnym momencie już chciałem się poddać ..ale o to jest , Abominacja którą stworzyłem i coś tu nie pykło z tym nagraniem >.< ...mam nadzieje że obróbką Video zajmować będzie się kto inny bo o matko ..xD ale no nic , czekam na szczerą opinie i sugestie.

Pozdrawiam :}
Ostatnio zmieniony 25 lis 2017, 13:38 przez Eden, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bizmut

Aktor

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 19
Rejestracja: 22 gru 2016, 21:39

Nie można zobaczyć scenki ;)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

OK ..powinno działać ...You Tube i ich polityka eeeh ;/
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Witam! Przyznam, że mam dużo wątpliwości co do Twojego podejścia.

Przez całe nagranie Krasnali, miałem wrażenie jakbyś strasznie się peszył, stresował, przejmował że za chwilę ktoś Ci wejdzie do pokoju i pomyśli, co to za głupoty właśnie się dzieją. Brakuje mi w nich energii, pewności siebie - w końcu w tym temacie masz pochwalić mi się swoim głosem, swoimi umiejętnościami - zrób to na sto procent, pokaż na co Cie stać! Przy okazji zastanawiała mnie jakość audio, jest bardzo niepokojąca. Wydaje się na pierwszy "rzut ucha" wszystko w porządku jednak po wrzuceniu pod kompresor, nie brzmi to za fajnie - proponowałbym inwestycję w nieco lepszy sprzęt.

Podsumowując oba nagrania, bardzo kuleje Twoja emisja głosu, zamknięte gardło. Może właśnie to peszenie się, brak obycia z mikrofonem to powoduje - niestety na ten moment to za mało by dołączyć do naszej grupy. Emocje przy scence też mnie nie przekonały - próbowałeś ale było to stanowczo za mało. Ponadto, w scence Twój mikrofon chyba już totalnie się zbuntował.

Z przykrością odrzucam Twoją rekrutację ale mam ogromną nadzieję, że powrócisz do nas za miesiąc i pokaż na co naprawdę Cie stać! W tym czasie odsyłam Cie do naszej forumowej szkółki oraz do wujka google o garść porad.

Do zobaczenia!
Pozdrawiam, Cearme
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

No to miodzio.....wiedziałem że mogłem to zmienić ale już dałem spokuj...miałem nadzieję że przynajmniej moje modulacje głosem będą pochwalone..ehh..lipa.

To mam tylko jedno pytanie bo zaznałem właśnie objawienia..czy do scenki mogę użyć efekt echa ? Bo to co właśnie wymyśliłem będzie tego wymagać a tym razem chce to zrobić dobrze bez tej porażki jaką była ta moja cholerna scenka.
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Nie ma co się poddawać! :) Wszystko to kwestia treningu, a my jesteśmy tutaj żeby pomóc.

Myślę, że z echem nie będzie problemu ale pamiętaj - wszystko w granicach dobrego smaku. Przypominam też, że po odrzuconej rekrutacji, kolejne podejście może nastąpić dopiero po miesiącu.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

W pełni rozumiem a zatem Do Zobaczenia za miesiąc , jestem w tej chwili wściekły na siebie ale też nie ślepy ...wrócę tu i cię załatwię na cacy ^

Pozdrawiam
Zablokowany