składam rekrtuację do NK

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

Mixon Piano Player

Instrumentalista

Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2017, 13:39

Witam

Nazywam się Mikołaj Paszko, ale większość kojarzy mnie jako Mixon Piano Player. Jestem pianistą od 2013 roku (obecnie 4 lata praktyki) ale niech Was to nie odrzuci, w krótkim czasie udało mi się osiągnąć całkiem wiele ;) umiem rozczytywać nuty, ale łatwiej przychodzi mi pisanie własnych aranżacji. Piszę także własne utwory. W ciągu ostatniego roku udało mi się zostać laureatem 3 konkursów instrumentalnych. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością na kanale: http://www.youtube.com/mixonpianoplayer. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej rekrutacji oraz owocną współpracę :D

Pozdrawiam, Mixon Piano Player
Awatar użytkownika
Dora

Reżyser scenek

Reżyser piosenek

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Dialogista

Posty: 129
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:31

No w końcuuuuuu! :D
Awatar użytkownika
Shau

Aktor

Wokalista

Animator

Ilustrator

Posty: 28
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:34

Powodzenia! ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

\o/
Utoniesz pod zgłoszeniami.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Hej, miło mi powitać nowego instrumentalistę :) cieszę się, że ta strona NK ma szansę się rozwijać. Tylko ta wstawka o wygranych konkursach niepotrzebna, muzyka broni się sama :P . Wiadomo, że kanał solisty na youtubie rządzi się swoimi prawami, ale jeśli chodzi o współpracę z NK to stawiaj raczej na solidną prostotę, akompaniament ma być przede wszystkim skuteczny. No i w ogóle jestem bardzo ciekawy jak zabrzmi akompaniament w twoim wykonaniu, to trochę inny świat niż granie solo.
Pamiętaj o serwerze na Discordzie, najłatwiej tam się skomunikować z współtwórcami ;) https://discord.gg/ddzJhnV
Zablokowany