rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

arras

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:38

Witam wszystkich,
To wielki debiut ;)hm...no nie wiem co jeszcze powiedzieć, po protu posłuchać.
A ja czekam na Waszą opinię.
Na pewno miałam problem z połączeniem video i głosu, za co przepraszam:

scenka:

krasnoludki:

Dzięki za podpowiedzi odezwę się żeby zrobić to dobrze :)

IHAAAA....
Ostatnio zmieniony 29 sty 2018, 16:29 przez arras, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Hey \o

Poprzedni link do krasnali był zły, była to ścieżka do pliku na twoim komputerze, jeśli wrzucasz krasnale na dysk Google to musisz użyć opcji "pobierz link do udostępnienia" i ten wygenerowany link tutaj zamieścić, radzę zrobić dokładnie to samo ze scenką.Co do scenki wygląda ona zupełnie jak by była nagrana na telefonie z ekranu komputera i obawiam że coś takiego poprostu nie przejdzie gdyż słaba jakość uniemożliwia rzetelną ocenę twoich umiejętności, martwi mnie też jakość audio , początek scenki musiałem oglądać kilka razy zanim rozpracowałem w pełni co mówisz.

Ale! Jeśli chodzi o twój głos to jest lepiej , gdy zignorowałem scenkę i zamknąłem oczy odniosłem wrażenie że słucham bajki , w dobrze sklejonej do kupy scence może to mieć moc :D Dlatego sugeruje by usunąć cały ten post i to jak najszybciej i zabrać się za to jeszcze raz..na spokojnie , bez pośpiechu i dobrze wszystko przemyśleć, sposób w jaki zrobiłaś scenkę sugeruje że nie wiedziałaś jak zrobić to inaczej, jeśli to dla ciebie duży problem to znajdź mnie na Discord (Kanał Nanokarrin) a pomogę ci z tym.

Ciao o/
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

Mamy tutaj zdolniachę! Czym prędzej dodawaj krasnoludki, czekam z niecierpliwością. Postaraj się jedynie osiągnąć jak najlepszą jakość audio, nie wiem sam jak mam się zachować względem nagrań z telefonu(?) bo brzmi to ni źle, ni dobrze.
arras

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:38

Tak, dokładnie jest to nagranie z telefonu :( nie wiedzialam jak inaczej ująć temat.
Wrzucam krasnoludków i czekam na opinię.
pozdrawiam i dziękuję
arras

Aktor

Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:38

czekam na wasze opinie...czekam czekam czekam :)))
Awatar użytkownika
Cearme

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 74
Rejestracja: 23 lis 2016, 23:10

No dobrze, więc Pani Arras - ogłaszam stan wyjątkowy.
Zazwyczaj jakość audio jest podstawą do przejścia rekrutacji ale w przypadku Twoich umiejętności, pozostawię te sprawę Tobie.
W tym momencie przyznaję Ci rangę młodszego aktora ale nie obiecuję, że z takim sprzętem jakikolwiek reżyser zgodzi się na przyjęcie Cie do projektu. Jednakże jeśli będziesz w stanie w najbliższym czasie kupić/pożyczyć na jakiś okres dobry mikrofon, gwarantuję dobrą zabawę przy naszych projektach.
Przemyśl to sama, a ja gratuluję otrzymania rangi!
W razie pytań, chętnie na wszystko odpowiem bardziej szczegółowo prywatnie.
Pozdrawiam, Cearme.
Zablokowany