Rekrutacja na aktora [Jerzy Odolski], podejście 2

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Cześć!

No cóż, czas na moje drugie podejście. :geek:
Tu są "Krasnoludki":
Tu jest scenka:

Mam nadzieję, że tym razem się uda i że zdobędę rangę przynajmniej młodszego aktora.

Szczególne podziękowania dla Cearme, który pomógł w wyborze mikrofonu! Jakość dźwięku z nowym mikrofonem i po zainstalowaniu pop-filtra jest o niebo lepsza niż w tej pierwszej żałosnej próbie! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Łooooooo! Pamiętam cię!

Ten od "Kubusia Puchatka" ! Różnica między wtedy a teraz jest obłędna !!!

Powodzenia na rekru o7 !
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Dziękuję bardzo! Czekam z niecierpliwością na kolejne opinie!
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Ech, umieram z niecierpliwości otrzymania odpowiedzi: czy jest dobre, czy złe?
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hej hej! o/

Z góry przepraszam za to ile musiałeś czekać, niby miał cię sprawdzać cearme, ale mu czasu nie starczyło.
No! Ale przejdźmy do rzeczy. Krasnoludki były przesupi, bardzo przemyślane, pokazałeś dokładnie jak umiesz bawić się tonacją i barwą głosu, i powiem ci, jest sztos! Takie dodatkowe przemyślenie, że w którymś momencie zabrzmiałeś mi jak Zgredek z naszego polskiego dubbingu. Fajna, fajna barwa.
Przechodząc do scenki, było przyjemnie, aczkolwiek nie powiedziałabym, że idealnie. Zabrakło mi jakichś większych emocji, kiedy Allen pod koniec był bliski łez, ty też powinieneś był być. Faktycznie, trochę ci głos zadrżał, ale nie na tyle, by móc stwierdzić, że postać naprawdę jest przejęta. Mam wrażenie, że bardzo tonujesz te emocje, tak, że może ich przedsmak słychać, ale nie wydobywasz ich całkowicie. Z drugiej strony, rola dziadzia mi się spodobała, brzmiał jak typowy, doświadczony życiem mędrzec. Jego zagrałeś już według mnie o wiele lepiej. Jednakże, martwi mnie nadal ten brak silniejszej radości, smutku czy czegoś innego. Mam jednak wrażenie, że jest szansa na to, że pod ręką dobrego reżysera coś się z ciebie wyciągnie. Musisz jednak nad tym pracować, poprawić swój warsztat umiejętności, bo z takimi stonowanymi emocjami będziesz dostawał tylko role spokojne, a to żadna frajda. Tak więc, na razie proponuję ci rolę młodszego aktora i za miesiąc możesz startować z rekrutacją na pełną rangę. Spróbuj wtedy wycisnąć z siebie troszeczkę więcej o/ Pozdrawiam cieplutko!
Awatar użytkownika
Jerzy_Odolski

Aktor

Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2018, 16:23

Cześć!

Och, niesamowita wiadomość pod koniec dnia!!! :D Bardzo wszystkim dziękuję za wsparcie i pozytywne opinie i bardzo się cieszę, że jestem w zespole! Po prostu niewiarygodne! Ze swojej strony obiecuję, że będę się starał jak najbardziej i postaram się wykazać w projektach jak najlepiej! :)

Jak ma wyglądać dalsza praca? Zgłaszać się do projektów na Discoardzie, dobrze rozumiem?

Gorąco pozdrawiam! ;)
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

I na discordzie, i na forum, a jak zobaczysz, jak grupa funkcjonuje, zostać dźwiękowcem i reżyserem :D
Zablokowany