Moja rekrutacja na aktora

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Baliczek

Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2018, 19:45

mój dubbing
krasnoludki
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Strasznie przykro, bo na starcie dyskwalifikuje cię jakość mikrofonu - jest mocny, metaliczny pogłos. Z takim sprzętem nikt cię nie weźmie do projektu. A szkoda, bo masz super warunki i na twoim miejscu spróbowałabym zainwestować w coś lepszego. Jeżeli byłbyś zainteresowany, wejdź do nas na Discorda i popytaj (najlepiej użytkownika Filipus), każdy chętnie ci coś poradzi!
Baliczek

Posty: 3
Rejestracja: 30 paź 2018, 19:45

EEE mam taki pomysł, bo odpalił mi się wyższy inżynier budowlany przy budowie instalacji do wygłuszania o której się dowiedziałem właśnie z filmów Filipusa xd jakoś się zastanawiałem "Czy taki dźwięk właśnie jest pożądany ???" "Ale skoro Filipus tak mówił w filmie to jest spoko." Mam jeszcze pare pomysłów co mogło pójść nie tak, więc takie szybkie dwa pytanka :
- Nie muszę czekać z ponowną próbą miesiąc ??? Prawda ???
- Gdzie dać wam znać o ponownej aplikacji do NK w tej odpowiedzi ??? W nowym poście ??? A może w starym tylko zmodyfikować???
Awatar użytkownika
Pchełka
Lider grupy
Lider grupy

Tekściarz (rekruter)

Reżyser piosenek

Tekściarz

Posty: 602
Rejestracja: 09 paź 2016, 21:50

Jeśli kwestią jest sprzęt i faktycznie coś zawalczyłeś ze swoim, dla pewności podrzuć jakieś nagranie próbne (2-3 zdania) na kanale dubbingowe pytania, żeby zerknęli na jakość. Jeśli i tam stwierdzą, że jest lepiej, załóż nowy temat rekrutacyjny, nie musisz czekać miesiąca.
Zablokowany