[Aktor] EonCuife

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

EonCuife

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:41

Przybyłem na forum. Zobaczyłem jakie fajne rzeczy robicie. Stwierdziłem, że też chcę :D

Dajcie znać jakbym coś źle udostępnił. Pierwszy raz to robię.

Krasnale:


Władcy:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Słuchaj, fajnie modulujesz głos, to jest naprawdę na duży plus, gdy umiesz się nim bawić w każdą stronę, jednak mam jedno ale. Scenka jest jednak dosyć, no, prosta do zagrania. Za prosta. Mówienie różnymi modulacjami kwestii neutralnych, bądź delikatnie nacechowanych emocjonalnie to zdecydowanie za mało, żebym mogła uznać cię za wartego rangi aktora. Nagraj mi proszę scenkę, w której pokażesz jakiegoś pazura, może być też płacz, wybuch radości, czy cokolwiek z emocjami bardziej wybuchowymi, cięższymi do zagrania. Jeżeli będziesz miał problem z wyborem scenki, to napisz do mnie. Nie zamykam jeszcze twojej rekrutacji, chciałabym jednak, żebyś uwinął się z tym jak najszybciej. Dwa tygodnie - tyle daję ci czasu. Wstawisz link w tym wątku, w nowym poście, i wtedy będę mogła ocenić czy już na pewno mogę ci wręczyć rangę. Widzę u ciebie potencjał, ale z samym potencjałem nikt jeszcze rangi nie dostał. ;)
EonCuife

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:41

Dzięki za ocenę. Fajne zawieszenie na sylwestra. :)
EonCuife

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:41

Na początku myślałem, że dwa tygodnie to będzie dużo czasu. Po odsłuchaniu pierwszej wersji okazało się, że jednak to nie było tak dużo jak z początku zakładałem.
Ciekawie mi się nagrywało do tej sceny głos Maga. Przy głośniejszym głosie mikrofon szalał szelestami ponad skalę. Przy normalnym nagrywaniu głos był za cichy.

Coś jeszcze muszę zrobić z programem do nagrywania bo przycisza wypalany film.

Król i Mag
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

O, supcio scenka, o taką mi chodziło! Rzecz tylko w tym, że chciałabym, abyś jeszcze mi coś poprawił, bo niewiele ci brakuje do rangi młodszego, a myślę, że jak ściśniesz poślady, to i pełną mógłbyś od razu dostać. Postać Maga - wiem, że chciałeś go skontrastować z Królem, ale to szeptanie jest troszkę zbyt nachalne. Dodatkowo, on później również wdaje się w głośną wymianę zdań, a ty nadal nagrywasz to szeptem. Tak nie wolno, do poprawki. (a głos zmodulowany cudnie, mogłabym słuchać i słuchać)
Król - może troszkę więcej pazurka? Problem lezy w tym, że momentami jesteś nienaturalny. Ni to agresywny ni to pasywny, a masz pójść maksymalnie w agresora. Spróbuj w tym kierunku, myślę, że będzie super! No i znowu, dwa tygodnie, ale wolałabym, żebyś się uwinął szybciej, co byś mógł od razu lecieć do castingów :D
EonCuife

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:41

Nagrywając scenę miałem dysonans. Kreska jest agresywna, ale dźwięk zarówno polski jak i angielski brzmiał jakby dwóch facetów miało twardą wymianę zdań, ale nie krzyczeli.

Podrasowałem maga i króla:

Poniżej wytłumaczenie dlaczego w pewnym momencie swojej kariery mag postanowił szeptać:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

No i to jest to o co mi chodziło! (Imo v3 o wiele lepsza niż v401) Bardzo ważną umiejętnością aktora, głównie przydatną w pracy z reżyserem, jest umiejętność dostosowania się do jego wizji i poprawienia nagrań możliwie jak najszybciej i jak najlepiej. Fajnie, że ty tą umiejętność masz, ja ją na dobry przykład bardzo cenię! Nadal kuleje dykcja, ale dykcja to rzecz, którą trzeba wyrabiać sobie miesiącami. Masz super warunki na start, i choć z początku zastanawiałam się, czy dać ci Młodszego Aktora czy pełną rangę, teraz jestem pewna, że jesteś wart kredytu zaufania jaki ode mnie dostajesz: leci do ciebie pełny Aktor! Witaj w drużynie Aktorów i od razu zajrzyj do castingów NK, a nuż jest tam już coś dla ciebie. Jeżeli nie, czekaj cierpliwie, śledź naszego Discorda, próbuj też u innych twórców, najważniejsze to rozwijaj się i nie zaprzepaść tylko tego talentu, który masz! A ja w tym miejscu jeszcze raz pogratuluję i życzę ci owocnej kariery aktora fandubbingowego! ;3
EonCuife

Aktor

Posty: 8
Rejestracja: 20 gru 2018, 10:41

Mi się podobało jak mnie maglowałaś. Czytając inne tematy rekrutacji, żako zdarza się aby ktoś aż dwa razy się poprawiał. Dziękuję za to ćwiczenie.
v4(szept) okazał się złym wyborem. Ciężko byłoby mi na dłuższą metę taką postać nagrywać. v3 natomiast był bardziej naturalny i więcej mógłbym z niego jeszcze wycisnąć.

Teraz tylko znajdę trochę czasu, przełamię tremę i ruszam na podbój.
Zablokowany