Rekrutacja na aktora-Czajnik

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
Czajnik

Aktor

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:07

Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!

Rajciu, ale masz fajniutki głosik! Taki głos to zawsze skarb, szczególnie przy dubbingu anime. I do tego takie entuzjastyczne Krasnoludki, ajaj! Powiedziałabym, że się zakochałam normalnie ;D
Anyway, przechodząc do scenki, bo to zawsze z niej się więcej wyciągnie. Mam wrażenie, że były przestery, ale to wina raczej tego, że zaczynasz dopiero z dubbingiem i pewnie nie bardzo ogarniasz program w którym nagrywasz. Bez względu jaki to program, musisz jedynie zmniejszyć czułość nagrywania, najlepiej do połowy albo niżej, w zależności, czy nagrywasz kwestie bardziej krzyczane czy mniej. Druga sprawa, to dykcja, większość słów zakończonych na "ą" było niestety przemalowane na "om", co jest straaasznie pospolitym błędem. Musisz się nauczyć tego złotego środka między wyraźnym "ą" i "om", i to niestety kwestia wprawy, z czasem to wypracujesz. Bardzo mi się podobały te onomatopeje, gdy twoja postać miała jedynie jakieś reakcje - fajnie, że były, nie zawsze w punkt, ale już samo to, że próbowałaś, jest na duży plus! Momentami nie podobała mi się też specjalnie interpretacja, np. gdy twoja postać obrywa cebulą w oko, twoja reakcja powinna bardziej wskazywać na ból.
Ale powiem ci, że podoba mi się twój zapał w głosie i sama barwa. Według moich kryteriów masz wszystko, czego potrzeba aby zacząć w fandubbingu. Dlatego dam ci na razie Młodszego Aktora, gdy tylko uznasz, że poprawiłaś się na tyle, aby otrzymać pełną rangę, podrzucisz mi na pw jakiś projekt, w którym zagrałaś, a ja ocenię, czy to już faktycznie ten moment.
A teraz, witam cię w grupie, otrzymujesz dostęp do Rejestru Dubbingowo, są tam aktualnie trwające projekty - nagraj się do niektórych otwartych castingów, próbuj swoich sił, rozwijaj się! Pozdrawiam serdecznie! :D
Awatar użytkownika
Czajnik

Aktor

Wokalista

Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:07

OJEJUOJEJU Dziękuje ci i obiecuję ,że się poprawie. (o boże mój zaciesz na twarzy teraz podpina się pod XD)
Zablokowany