Rekrutacja na aktora - Lucky

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

lucky

Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 18:03

Część!

Pierwsze koty za płoty. Poniżej przesyłam linki do obu nagrań i już przygotowuję się na odbiór krytyki :D

krasnoludki:

scenka:


Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Hmmm.. Czy nagrania były czyszczone w jakiś sposób? Btw, możesz powiedzieć jeszcze na jakim sprzęcie nagrywałaś? Słychać wyraźnie jakiś metaliczny pogłos, nie jest on najprzyjemniejszy, a fajnie byłoby wiedzieć, czy to wina sprzętu czy nadgorliwości.
lucky

Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 18:03

Nagrania odszumiałam w audacity. Nagrywałam je mikrofonem hiro ichos, z tego co sugeruje opakowanie jest to mikrofon dla graczy 😅
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Poproszę jeszcze raz to samo, ale bez jakichkolwiek obróbek na nagraniach. Czysta surówka.
lucky

Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 18:03

Postaram się zatem podesłać to jak najszybciej, tylko najpierw będę musiała to ponownie nagrać, bo niestety nie mam zapisanego w surowej postaci.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Jasne, czekam niecierpliwie!

edit od Pcheł: do 8 maja włącznie
lucky

Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 18:03

Przepraszam, że zajęło to tak długo. Tym razem bez żadnych obróbek, bezpośrednio z rejestratora głosu google :)

krasnoludki:


scenka:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!

Jest spoko, cierpliwie czekałam! Mikrofon jest przyzwoity, wychodzi jednak na wierzch twoja nieumiejętność nagrywania, bo przy krzykach są niezłe przestery. Ale to luzik, kwestia wyrobienia się - musisz się tylko nauczyć, że gdy nagrywasz kwestie krzyczane, zmniejszasz w swoim programie do nagrywania czułość mikrofonu, tak, żeby uniknąć przesterów czyli takiego bzyczenia przy głośniejszych dźwiękach.
Co do samej gry aktorskiej - niestety, nie jest ona jeszcze na takim poziomie jaki byśmy chcieli. W tej scence ważne było aby zagrać jak najlepiej to zawstydzenie przemieszane z odrobinką zdenerwowania. Tego brakowało, byłaś co prawda blisko, ale to nadal nie to. Proponuję, abyś wróciła za miesiąc, a w tym czasie próbowała dalej osiągnąć jak najbliższy naturalności efekt. Powodzenia!
lucky

Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 18:03

Cześć :)
Bardzo dziękuję za odpowiedź i mega cieszę się, że mikrofon się nadaje. Już obawiałam się, że czeka mnie inwestycja w kolejny. Poza tym zdecydowanie będę musiała podszkolić się w nagrywaniu.
W takim razie do napisania za miesiąc. Pozdrawiam!
Zablokowany