Rekrutacja na aktora - olsonn

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

olsonn

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:37

Hej cześć i czołem!
Krasnoludki:
Scenka:
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć! :D

Powiem ci, że całkiem fajnie grasz. Masz fajny głos, widać, że bawi cię to co robisz. Nie ukrywam, są mankamenty - ale mimo wszystko, mam ochotę dać ci kredyt zaufania za ten entuzjazm i w ogóle... Dykcję masz, warunki masz, widać, że czerpiesz z tego frajdę, serio, nic ci więcej nie potrzeba do rangi. Problemem jest u ciebie jedynie krzyk, wyraźnie go tłumisz, a tego się nie powinno robić! Musisz się odpowiednio otworzyć, przygotować.. Mieszkasz z rodzicami? Powiedz im, że zaraz bedziesz drzeć buźkę i oni nie mają nic do gadania. Mieszkasz w bloku? Nie nagrywaj po 22 xD Generalnie nastaw się też psychicznie, najlepiej wyobraź sobie, że jesteś w tej samej sytuacji co odgrywana postać, to nawet czasami działa.
Na razie dostaniesz Młodszego, ale gdy tylko nagrasz coś, gdzie usłysze twój krzyk, pełną parą - leci do ciebie Aktor. Póki co, obserwuj castingi, nagrywaj się - na pewno coś znajdziesz dla siebie. Baw się dobrze w grupie!
olsonn

Aktor

Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2019, 12:37

Dzięki wielkie za zaufanie i tak, mieszkam z rodzicami xD starałem się też hamować nieco krzyk bo bałem się mocnych przesterów, ale następnym razem wydrę się tak, że mnie usłyszą na drugim końcu miasta!
Zablokowany