Rekrutacja na aktora - Okoniu

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Awatar użytkownika
okoniu99

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2018, 12:52

Hej! Od mojego przywitania się na forum minął już prawie rok. (pierwszy rok studiów mnie pożarł i nie miałem czasu) Wtedy dostałem odpowiedź, żebym leciał z moimi krasnoludkami na rekrutację. W takim razie przyleciałem i dorzucam filmik do kompletu.


- krasnoludki
- scenka
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Siemaneczko!

Krasnale: Masz śmieszne flow, takie nienaturalne troszkę. Robisz przerwy w zabawnych miejscach i zdecydowanie za mocno wciągasz powietrze. Musisz się nauczyć, że gdy nie ma tego zaznaczonego w scenariuszu, że masz wydać głośne westchnięcie, to powietrze masz nabierać jak najciszej.

Scenka: Super, że każda postać ma niejako swój głos. Ale akcent żaby jest po prostu straszny, sorki. Bardzo, bardzo niewyraźnie mówisz. Jak resztę postaci dało się fest zrozumieć, tak żaby niekoniecznie. Wina zbytniego ubarwiania głosu, wg mnie. Bo mimo wszystko, trzymałeś dobrą dykcję wg mnie przez całą scenkę, zepsułeś to jedynie akcentem, który był również przerysowany, nienaturalny. Ale plusik za inwencję twórczą.

Anyway, podsumowując - dostajesz ode mnie kredyt zaufania i przy okazji rangę Młodszego Aktora. Nie spieprz tego, trenuj dykcję, przynajmniej przed sesjami nagraniowymi. Bierz udział w projektach, nie tylko tych na grupie. A co do grupy - dostajesz dostęp do Dubbingowa. Są tam spisane wszystkie projekty aktualnie stojące w fazie tworzenia, w niektórych wciąż brakuje głosów. Nagraj się na kilka castingów no i generalnie to ćwicz, ćwicz, ćwicz!
Pozdrowionka!
Awatar użytkownika
okoniu99

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2018, 12:52

Już po jednym dniu, gdy odpalam ten filmik, mam lekkiego kaca moralnego, słysząc tę "fhancuską" żabę. Chciałem zrobić coś innego od oryginału, więc kombinowałem, kombinowałem i przekombinowałem. Dzięki bardzo za wszelkie rady i ruszam do pracy!
Awatar użytkownika
okoniu99

Aktor

Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2018, 12:52

- przesyłam dodatkowo poprawione krasnale, gdzie nie dusiłem się już tak bardzo.
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Rajciu przepraszam, zapomniałam ci nadać rangi :')))
Zablokowany