Rekrutacja na aktora - BenPL

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

BenPL

Aktor

Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:58

Folder z Krasnoludkami (.wav) i scenką (.mkv): https://drive.google.com/drive/folders/ ... cjj8tGN8vx

-
Na wszelki wypadek: głosy wszystkich bohaterów we fragmencie kreskówki „Camp Camp” odgrywane są przeze mnie. (Dialogi również są moje.)
Awatar użytkownika
Aloes

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Posty: 389
Rejestracja: 22 gru 2016, 22:10

Cześć!!!

Kurczę, jesteś dla mnie straszną zagwozdką chłopaku. Grasz naprawdę, NAPRAWDĘ super jak na początek, słychać, że czujesz się przed mikrofonem swobodnie i nie jest dla ciebie problemem odgrywanie różnorodnych ról. Jest jednak jedno, dość spore zastrzeżenie - dykcja. Jest niechlujna, niechlujna prawie do granic możliwości. Ja rozumiem co mówisz, raczej większość ludzi zrozumie, ale również większość wytknie ci, że twój język odstawia taniec konga w buzi. Musisz zacząć ostro ćwiczyć na łamańcach, a co najważniejsze, zacząć zauważać, że się wywalasz, i nagrywać ponownie, bez tych brzydkich błędów. Ja wierzę, że się poprawisz, bo to kwestia takiej małej wewnętrznej dyscypliny.
Okey, pełnej rangi ci nie dam, bo razi mnie dykcja. Ale, gdy tylko coś z nią zrobisz, pofatyguj się na priv, będziemy gadać o pełnej. Teraz dostajesz Młodszego, a wraz z tym dostęp do projektów NK, wielu otwartych castingów, do których się możesz nagrać. Rozwijaj się również na własnym kanale, jeżeli go masz, i u innych twórców. Ja cię witam w gronie Aktorów i życzę powodzenia!
Zablokowany