Rekrutacja na wokalistkę - "Ignite", "Wilcza zamieć"

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
KanadeQ

Wokalista

Raper

Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2019, 12:31

Hejka, zrobiłam dwa wykonania, Ignite brzmi znaaacznie gorzej, ale nie potrafie ustawić odpowiednio mikrofonu, aby przy wyższych partiach nie było przesterów, ale niższe były słyszalne ^^ Kilka informacji jeszcze:
Jestem Zosia
Mam 16 lat ^^
Marzą mi się grupówki jeny XDD
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
WILCZA ZAMIEĆ: (parę razy pokręciłam rozkład tekstu w linijce, ale to tak nagrane na szybkiego ^^')
Moje wykonanie:


Oryginał:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

IGNITE:
Moje wykonanie:


Oryginał (jako "oryginał" traktuje wasz cover^^):
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Ze względu na wzajemny związek nagrań z viewtopic.php?f=7&t=2336&p=8088&hilit=w ... 4%87#p8088 nie mogę nadać ci rangi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KanadeQ

Wokalista

Raper

Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2019, 12:31

Nie rozumiem, problemem jest piosenka, że jest taka sama?

I mogę dosłać inną piosenkę, czy rekrutacja odrzucona i dopiero za miesiąc? ^^
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

problemem jest ten sam głos. Nagranie jest identyczne. Rekrutacja została odrzucona. Możesz spróbować za miesiąc.
Awatar użytkownika
KanadeQ

Wokalista

Raper

Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2019, 12:31

Przepraszam, ale prosiłabym o ponowne przesłuchanie obu nagrań. Rozumiem, że zostało to potraktowane jako kradzież nagrania? :< Jeśli są jakieś wątpliwości, to mogę to zaśpiewać nawet na discordzie. Przecież te wykonania są rozne, jest inny podklad, głosy faktycznie może i mamy podobne, ale no przysięgam, że to jest mój głos :< Poza tym wstawiłam tu tez drugie nagranie, nie ma podobnego nigdzie na forum, a przynajmniej nie znalazłam.
Przepraszam za moją upierdliwość, po prostu chcę dowieść, że nie oszukuję :<
Awatar użytkownika
KanadeQ

Wokalista

Raper

Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2019, 12:31

JENY JA JUŻ WIEM CO ZROBIŁAM
Dopiero teraz odsłuchałam co wkleiłam XD najwyraźniej słuchałam wykonania tej dziewczyny i wrzucając swoje zgłoszenie, skopiowałam zły link XD
Chodziło mi o to:
Przepraszam za zamieszanie XDD Zwaliłam, napiszę za miesiąc haha
Awatar użytkownika
Klara

Wokalista (rekruter)

Aktor

Wokalista

Tekściarz

Ilustrator

Posty: 111
Rejestracja: 30 maja 2017, 01:48

Rozumiem, pomyłki się zdarzają, w takim razie chciałabym tak dla pewności usłyszeć cię w konkretnym utworze. Nagraj proszę, piosenkę z Anastazji "Płynie czas liczę dni". Utwórz nowy temat, żeby wszystko było klarowne. Nie musisz czekać miesiąca. Trzymam kciuki!
Zablokowany