Rekrutacja - Zrobię z Was mężczyzn

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

PatrykDyb

Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 08:23

Cześć, nowy nie oznacza gorszy :)
Podrzucam cover nagrany w 5 minut.
Powodzenia ;)

Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej!
Fajnie, że zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji!

Słyszysz dobrze, natomiast myślę, że wybrałeś piosenkę, która nie pokazuje w pełni Twoich możliwości.
Przede wszystkim słychać, że wysokość nie jest dla Ciebie zbyt komfortowa. Gdy tylko melodia idzie wyżej, głos staje się ściśnięty, krtań podąża w niekontrolowany sposób do góry, co to powoduje?

- uniemożliwia wydobywanie pełnych i mocnych dźwięków
- utrudnia interpretację, ponieważ ciężko jest pokazać emocje, gdy mimowolnie się tłumimy
- wpływa na wahania intonacyjne, bo kiedy musimy używać siły by utrzymać dźwięk to zawsze zaatakujemy go trochę za mocno, albo trochę za słabo

I te właśnie rzeczy zadziały się u Ciebie.

ALE
Twoja barwa nieco przypomina barwę Macieja Molędy, który wykonywał tę piosenkę w polskiej wersji, jestem ciekaw czy właśnie to skłoniło Cię do takiego wyboru ^^
Masz słuch, tak jak napisałem wcześniej, więc wszelkie niedoskonałości wynikają po prostu z braków emisyjnych. Możesz iść na skróty i wybrać piosenkę o niższym przekroju, albo (co bardziej Ci polecam) zajrzeć do Szkółki Nanokarrin, Shigu opisała tam kilka ważnych emisyjnych kwestii. Możesz również skontaktować się ze mną na discordzie (Elven Thiefu #7003) a podeślę Ci kilka przydatnych ćwiczeń, które pomogą Ci złapać luz w głosie.

Niestety nie mogę Ci przyznać rangi wokalisty. Ćwicz, nagrywaj się i być może do usłyszenia za miesiąc o/
Zablokowany