[Rekrutacja na wokalistę]~"Takich dwóch jak jeden ja"

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Awatar użytkownika
Mor3-0n

Aktor

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2020, 21:57

Heya! Parę osób mi mówiło żebym spróbował się dostać do was na wokalistę więc...uznałem że co mi szkodzi spróbować! mam nadzieję że nie zajmę wam za dużo czasu :D

Oryginał:
Surowy wokal:
Miks:

(błagam żeby teraz się udało xD)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2020, 22:10 przez Mor3-0n, łącznie zmieniany 2 razy.
"Thou shalt lick thy neighbour as thou licks thyself."



~God 2020~
Awatar użytkownika
inlaru
Moderator
Moderator

Reżyser piosenek

Wokalista

Ilustrator

Posty: 151
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

:3 Surowy wokal potrzebuje uprawnień, udostępnij go publicznie
Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Mor3-0n

Aktor

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2020, 21:57

już to załatwiam sorki ^^'
już powinno być ok
Ostatnio zmieniony 01 maja 2020, 20:20 przez Mor3-0n, łącznie zmieniany 1 raz.
"Thou shalt lick thy neighbour as thou licks thyself."



~God 2020~
Awatar użytkownika
Elven_Thiefu

Wokalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Wokalista

Tekściarz

Posty: 75
Rejestracja: 17 wrz 2017, 15:12

Hej!
Fajnie, że zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji!

I w sumie dobrze Ci tych parę osób powiedziało, bo masz potencjał ^^ tylko kurczę... wziąłeś sobie bardzo wymagającą piosenkę. Pan Krzysztof Tyniec pokazał tutaj bogactwo barw i podejrzewam, że planowałeś zrobić to samo i spoko. Wyszło całkiem przyzwoicie, natomiast piosenka jest dość szybka co niestety nie sprzyja dykcji.
0:07 ciĘ - unikać jak ognia śpiewania 'Ę' i 'Ą' na końcu, bo brzmi to bardzo nienaturalnie
0:16 nie wiessam - ciężko jest oddzielić w szybkiej piosence takie rzeczy, więc trzeba na to zwracać uwagę
0:26 staczy poczeć - kolejne rzeczy, które się zlewają, lub mają zjadane głoski - znowu tempo

Tam jest więcej takich artefaktów, ale nie będę ich tutaj wypisywał, bo też nie o to chodzi, chodzi o to, żeby zwrócić uwagę na rzecz do przepracowania a więc... dykcja!

Były jeszcze w paru miejscach potknięcia intonacyjne, nie był to aż tak istotny problem, jednak nie należy tego lekceważyć.

Generalnie w tej piosence jest mnóstwo modulacji, więc trochę szkoda, że nie udało mi się posłuchać Twojej naturalnej barwy, natomiast fajnie bawisz się piosenką, bawisz się głosem a przecież o to nam chodzi ^^ przyznaję Ci rangę wokalisty NK i mam nadzieję, że równie dobrze będziesz bawił się u nas! Zapraszam Cię również na nasz serwer discord, ponieważ tam odbywa się większość życia grupy.
Awatar użytkownika
Mor3-0n

Aktor

Wokalista

Posty: 9
Rejestracja: 29 kwie 2020, 21:57

Dzięki wielkie za ocenę!^^ Zwrócę uwagę na te głoski bo rzeczywiście sporo takich błędów popełniam. Na discordzie waszym juz jestem więc zgłoszę się tam po range
"Thou shalt lick thy neighbour as thou licks thyself."



~God 2020~
Zablokowany