Rekrutacja na instrumentalistę Amper

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

Awatar użytkownika
Amper

Instrumentalista

Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 18:34

Hejka,
od dłuższego czasu gram na instrumentach i bawię się w tworzeniu własnych kawałków.
Jako że covery za bardzo nie lubię robić to podsyłam swoje kawałki:


oraz



głównie robię kawałki pokroju techno/trance/house, ale wiem że to raczej rzadko będzie potrzebne.
Zapraszam do komentowania :)
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Same nagrania są w porządku, ale zastanawia mnie czemu nie chcąc robić coverów zgłaszasz się do grupy która robi praktycznie same covery :) Więc nawet pomijając kwestie odpowiedzi na pytanie czy potrafisz je grać to zastanawiam się jak widzisz swoją rolę w grupie dubbingowej?
Awatar użytkownika
Amper

Instrumentalista

Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 18:34

Jeżeli mam być szczery to chciałbym robić muzykę pod projekty w którym wszystko będzie tworzone od "zera" ( własną historia, animacja itp.) ;) z coverami nie ma dla mnie problemu mogę jak najbardziej robić, aczkolwiek większą satysfakcję sprawia mi stworzenie czegoś nowego :p
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 290
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Przepraszam za zwłokę z odpowiedzią, miałem trochę na głowie, a też musiałem to przemyśleć. Generalnie staramy się przyjmować do grupy ludzi którzy wiemy że będą mogli w niej znaleźć coś fajnego do roboty. Stąd też moje wątpliwości bo miejsc na autorską muzykę nie ma w NK za dużo. Niemniej jednak, jeśli jesteś gotów być proaktywny, wychodzić z inicjatywą i szukać sobie tej pracy to może coś dla siebie znajdziesz :) Przyznaję Ci rangę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś polecam zajrzeć na nasz serwer Discord bo to tam się dzieje większość życia grupy.
Zablokowany