[Aktor] Qki

[archiwum]

Moderator: Opiekunowie aktorów

Qki

Aktor

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2017, 11:36

DiscordID: Qki#7881
Jaki masz mikrofon: LD Systems D1014CUSB
Krasnoludki:
Scenka:

Nadszedł ten dzień, że wreszcie się rekrutuje. Mam nadzieje, że podołam i przemknę się przez gęste sito rekrutacji!
Awatar użytkownika
Liska

Reżyser piosenek

Tekściarz

Animator

Posty: 12
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:16

Powodzenia! <3
Awatar użytkownika
shrooms

Ilustrator

Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2020, 13:20

Powodzenia uwu
I niech Oku na dla Ciebie litość
u̸͎̭̼̜̫͋̀͐̓͂͘͜ẃ̸̡̩͖͎͍̓̒͘ù̸̦̉͂̂̑̈͠
𝒩𝑜 𝒾 𝒸𝒽𝓊𝒿
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Co do krasnali: mieliśmy kilka drobnych potknięć, klasyka w stylu "to co zwykle" tzn. po pjonte, skon, pjontek, som, pierszy, zjazt, prosze :3. Doceniam za to świetną jakości audio i super modulacje( duży plus).

Co do scneki: Fajnie że grasz obie role i właśnie tego oczekuje przy rekrutacjach by rekrut zagrał jak najwięcej postaci, obie role odgrywasz całkiem spoko i dobrze modulujesz na dwa zupełnie różne głosy co jest naprawdę fajne...ALE!!! ....chciał bym zobaczyć coś więcej, scenka jest dość statyczna i kilka kwestii w niej zagrałbym inaczej by całość brzmiała lepiej, jednak nie będę cię z nią męczyć, zanim przylepię ci rangę aktora to chciałbym zobaczyć bardziej dynamiczną scenkę, najlepiej taką gdzie znajdą się jakieś krzyki lub płacz czy coś( no wiesz ...EMOCJE !!!! \o/) nie musi ona być równie długa ale ważne by przekonała mnie że poradzisz sobie z każdą rolą i masz czas do 20.09.2020.

Pozdrawiam ^
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

Nowy termin na dodatkową scenkę do 23.09.2020.
Qki

Aktor

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2017, 11:36

Zgodnie z prośbą przesyłam link do dodatkowej scenki (materiał 16+)



Podkładam tam głos pod dwie postaci, ale nie znam ich imion to nie podam :)
Awatar użytkownika
Eden

Aktor

Posty: 140
Rejestracja: 18 lis 2017, 20:02

00:30 xD "wreszcze" pamiętamy o dykcji a jeśli nie siadło to nagrywamy raz jeszcze!

Ogólnie mamy tu jeszcze trochę niedociągnięć, prosiłem jednak o emocje i je dostałem a resztę już doszlifujesz biorąc udział w projektach, nadal masz ćwiczyć rozumiemy się?!

Dobra widzę potencjał dlatego też mianuje cię Aktorem.

Pozdrawiam.
Qki

Aktor

Dialogista (młodszy)

Dźwiękowiec (młodszy)

Posty: 8
Rejestracja: 02 kwie 2017, 11:36

Dziękuję bardzo niestety brak czasu (i możliwości nagrywania po nocy) nie pozwolił mi na poprawienie tego "wreszcze" i paru innych rzeczy które zauważyłem dopiero przy montowaniu.

Ale z pewnością będę dalej ćwiczył, zwłaszcza nad dykcją :)
Zablokowany