[DŹWIĘKOWIEC] Dzyogas

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie dźwiękowców

Awatar użytkownika
Dzyogas

Raper

Realizator dźwięku (młodszy)

Instrumentalista

Posty: 7
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:14

Mój projekt: https://www.youtube.com/watch?v=obG7vy- ... e=youtu.be

Oryginały:
BTS - https://www.youtube.com/watch?v=hmE9f-TEutc
GTA - https://www.youtube.com/watch?v=A6g0mPo-uJM

Wykorzystane materiały:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Kilka słów ode mnie:

Przyznaję, że nie trzymałem się zasady, która mówi, że podłożony dźwięk ma jak najlepiej oddawać pierwowzór. Postawiłem na coś innego, czyli na jakby własną interpretację (?).
Ogólnie rzecz biorąc, to z BTS zrobiłem coś w stylu "Without Music". Nie udźwiękawiałem całego klipu, wybrałem momenty, które były wg mnie tego najbardziej warte, jak np sceny z wodą.
Jeżeli chodzi o GTA, to oczywiste rzeczy, że np na głos pracownika Cluckin' Bell mam nałożyć EQ. Nie miałem niestety profesjonalnych aktorów głosowych, więc 4 postacie zagrałem ja, a piątą mój kumpel.
Wiem też, że całość nie jest poważna, ale moje projekty w większości nie są poważne. Zapewniam jednak, że w gronie osób poważnych jestem Batmanem.
30% - 40% podłożonych dźwięków nagrałem sam, resztę pobrałem z Freesound.
Proszę o sprawiedliwy wyrok.
Obrazek
Awatar użytkownika
konji

Dźwiękowiec (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista

Dźwiękowiec

Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2016, 08:47

Cześć!
Niestety nie będę miał dobrych wieści. Oba projekty, które pokazałeś w zasadzie nie pokazują nic. No dobra, może trochę przesadziłem, słyszę że potrafisz dobrać/dograć dobre sfx i montaż nie posiada rażących błędów poza jakimś przesterem w scence z GTA u Big Smoke'a.

Jednak oba projekty nie dają mi kompletnie możliwości oceny czy poradzisz sobie ze scenką. Na razie rekrutację odrzucę. Poprosiłbym CIę o przygotowanie scenki w której będziesz musiał się jednocześnie wykazać podłożeniem soundtracku, ambientu, sfx i dialogów. Dobrze też gdyby to była scenka dynamiczna. Jak bardzo chcesz się podlizać to proponuje jakiś urywek z SAO Abridged 4 to może odrazu zostaniesz dźwiękowcem tego projektu :D

Jak już poskładasz coś nowego proszę załóż nowy temat w dowolnym momencie. Jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz śmiało na pw na discordzie.
Pozdrawiam!
Ty jesteś Rencią. Ja jestem Rencią. Wszyscy jesteśmy Renciami.
Zablokowany