Rekrutacja na aktorkę - werka podejście 2

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie aktorów

werka

Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:14

Jaki masz mikrofon: Mozos MKit700V2 PRO

Hejka,
To moje drugie podejście do rangi aktorki. Starałam się dobrze popracować nad swoimi błędami. Mam nadzieję, że już jest lepiej! :)
Werka

Krasnoludki:

Scenka:

Awatar użytkownika
Inlaru
Moderator
Moderator

Wokalista

Ilustrator

Posty: 45
Rejestracja: 23 sty 2018, 00:28

Zawsze czegoś brak
szans brak
szans brak
szans brak

Obrazek
Awatar użytkownika
Alisun
Moderator
Moderator

Aktor (rekruter)

Reżyser scenek

Aktor

Dialogista (młodszy)

Posty: 105
Rejestracja: 24 sie 2017, 00:34

Hejka

Na wstępie skomentuję sprawy techniczne. Masz dobrą jakość mikrofonu, ale polecam Ci zaopatrzyć się w popfiltr (zrobić samemu lub kupić). Ustawia się go pomiędzy osobą nagrywającą na mikrofonem, żeby między innymi filtrowała spółgłoski wybuchowe takie jak p, b, t i d tworzące podmuchy powietrza, które wywołują nieprzyjemne odgłosy na nagraniach. Jeśli masz popfiltr, to poeksperymentuj z odległością popfiltra od mikrofonu oraz tego z jakiej odległości Ty akurat mówisz. To powinno rozwiązać problem.

A teraz ocena umiejętności. Masz całkiem niezłą dykcję. Na pewno też poprawiła się w porównaniu do pierwszego podejścia. Szkoda jednak, że tutaj w Krasnoludkach jest mniej emocji niż za pierwszym razem. Słychać za to więcej luzu i pewności siebie, co jest na plus! :D W scence stopniowo się rozkręcałaś, więc koniec przedstawiał się lepiej od początku. Przy owcy trochę wróciła Ci maniera z poprzedniej rekrutacji, ale nie było jej słychać przez cały czas, więc myślę, że jak trochę ją jeszcze przećwiczysz i będziesz uważała, by pilnować się przez cały czas, jak np. w Krasnoludkach, to jesteś w stanie nagrywać bez tej brzydkiej maniery. Fajnie wyszły Ci emocje w scence, ale były na granicy, a w Krasnoludkach prawie ich nie było albo nie były przekonujące. Jako że naprawdę niewiele Ci brakuje, to proszę Cię o dogranie scenki, która przedstawia jakieś skrajne emocje np. euforię, rozpacz, gniew itp. Masz na to 2 tygodnie, czyli do 7. czerwca włącznie. Pilnuj, żeby nie pojawiła się znów brzydka maniera oraz bądź rozkręcona już od początku tak, jak w dotychczasowych scenkach byłaś dopiero pod koniec i powinno być git. ;) Powodzenia! o/
ODPOWIEDZ