Jak zostać wokalistą? [Zasady]

Moderator: Opiekunowie wokalistów

Regulamin forum
- Rekrutacja zaakceptowana
- Rekrutacja odrzucona
Orzecho

Instrumentalista (rekruter)
Realizator dźwięku (starszy)
Reżyser piosenek (rekruter)
Wokalista (rekruter)
Reżyser piosenek
Instrumentalista
Dźwiękowiec
Realizator dźwięku

Posty: 278
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55
Kontaktowanie:

09 paź 2016, 23:01

Ostatnia zmiana: 15.08.2019 r.

Rekrutacja na wokalistę w NanoKarrin polega na przesłaniu Twojego nagrania i umieszczeniu go w założonym przez Ciebie wątku w tym dziale.

Nagranie musi być po polsku, musi być łatwo dostępne (najlepiej mp3 na google drive) i musi dawać możliwość oceny wokalu na jego podstawie. To oznacza, że nie powinno być zniekształcone lub zmiksowane w sposób utrudniający odsłuch. Sama piosenka powinna dawać Tobie jak najwięcej szans na pokazanie umiejętności, w związku z tym nie powinna być zbyt krótka lub prosta. Specyficzne, bardzo aktorskie lub celowo nietechniczne piosenki też nie ułatwiają oceny. Jeśli rekruter dojdzie do wniosku, że nie jest w stanie przeprowadzić rekrutacji w oparciu o przesłany materiał może poprosić o inne nagranie.

Twój głos powinien być nałożony na niezbyt głośny instrumental, ewentualnie jeśli nie ma takiej możliwości może też być to nagranie a cappella. W żadnym wypadku twój głos nie powinien być zmiksowany z oryginalnym.

Nagranie powinno być umieszczone w łatwo dostępnym miejscu umożliwiającym odsłuch online (gdrive, soundcloud). Powinno być też w miarę lekkie, przesyłanie nieskompresowanych wave'ów jest niemile widziane. Oprócz nagrania dobrze jest umieścić link do oryginalnego utworu dla porównania.

Załóż nowy wątek i czekaj na naszą odpowiedź na forum, powinna nastąpić w ciągu maksymalnie paru dni. Powodzenia!

Odpowiedz
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość