Scenki

Bo dubbing to nasza pasja.

Konosuba – Megumin, Pogromczyni Smoka

Description
Opis
 • Ekipa projektu

  nouwak
  nouwak
  nouwak
  Reżyseria + Dialogi + Dźwięk i montaż

  Wystąpili

  Kazuma
  Kazuma
  Kazuma
  nouwak
  Megumin
  Megumin
  Megumin
  Mc-Anonimek
  Inżynier
  Inżynier
  Inżynier
  S-LineCreepy
 • Polski fandub Konosuba – Megumin, Pogromczyni Smoka

  Słowo od reżysera:
  Produkt jest swego rodzaju eksperymentem. Po pierwsze wziąłem do projektu dwóch stosunkowo nowych członków grupy, żeby dodać do repertuaru nowe głosy i pozwolić im zdobyć nieco doświadczenia. Jak na ich debiut uważam, że wypadli bardzo fajnie.

  Po drugie jestem ciekawy, jak zostanie przyjęta forma słuchowiska – filmu wyłącznie z warstwą dźwiękową, a przynajmniej bez animacji. Nie jest to audiobook – tekstu nie czyta beznamiętnie jeden lektor. Zamiast tego mamy kilku aktorów dla poszczególnych postaci, a także muzykę i efekty dźwiękowe stanowiące tło opowieści. Czy to wystarczy, by dać się ponieść wyobraźni? Oceńcie sami.

  Po trzecie – Konosuba. O ile się orientuję, nowelki nie mają w Polsce oficjalnego przekładu. A i nieoficjalnego nie kojarzę. Anime ma swoje fansuby, ale prezentowane opowiadanie pochodzi z pierwszego tomu nowelek i nie zostało zekranizowane. Dlatego jest to swego rodzaju exclusive, ale mam wrażenie, że dość niszowy. Tak że jestem ciekaw, jakie będzie zainteresowanie nim.

  Polskie tłumaczenie powstało na podstawie angielskiego fanowskiego tłumaczenia autorstwa CannonGerbil. Link nieco niżej w opisie.

Scenki