Scenki

Bo dubbing to nasza pasja.

Madoka Magica – Concept Movie

Scenki  , , , , , , , , , , , ,

Polski fandub Mahou Shoujo Madoka★Magica: Concept Movie   To tak, na początku oczywiście podziękuję całej ekipie za wzięcie udziału w tym projekcie, zwłaszcza wielkie dzięki dla Hikari, która postanowiła wyreżyserować to ze mną!  Teraz krótkie wyjaśnienie czym właściwie jest ta rzecz, której dubbing wrzuciliśmy. Studio Shaft, które odpowiedzialne jest za serię Madoka Magica, wypuściło kiedyś właśnie taki klip, który nie do końca jest trailerem, a bardziej po prostu pomysłem, konceptem czegoś, co może kiedyś powstać, stąd też tytuł.  Podziękowania odhaczone, wyjaśnienie też, to zostało mi już tylko życzyć miłego oglądania!

Read details

Porter Robinson – Shelter

PiosenkowoScenki  , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jesienią 2016 roku, zachwycona animacją Shelter, zalinkowałam ją na Discordzie NanoKarrin z prośbą “Wydaj to ktoś, plz”. Odpisali mi: “Sama sobie wydaj”. No to wydałam. Bardzo dziękuję całej ekipie – zwłaszcza za cierpliwość, bo łatwo nie było :D I proszę przyjąć ciepło debiut aktorski Tiny!

Read details

Mała pomoc domowa Ebichu – Telefon

PiosenkowoScenki  ,

Myśleliście, że scenka o Camembercie była dziwna? Nawet nie wiecie, w jakim byliście błędzie! Podczas oglądania scenki sugerowana dyskrecja… podczas całej serii zresztą również!

Read details

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku (Oregairu) – Decyzja

Scenki  , , ,

Heeeej, to wyszło! W scence tej zakochałem się od pierwszego obejrzenia i ledwie odcinek zdążył się skończyć, a ja już wiedziałem że muszę ją wydać. Przy okazji pochwalę się, że to moja pierwsza wyreżyserowana przeze mnie scenka na kanale, a co. Chciałbym podziękować Red Queen i Bizmutowi za świetne odegranie roli Yui i Hikkiego, Spidkowi za super ścieżkę oraz wielkie dzięki dla Nanohy, która przeprowadzała moją rekrutację. Mam nadzieję, że tak samo jak ja pokochacie tę scenkę, zostaje mi już tylko życzyć miłego oglądania.

Read details

Bakemonogatari – Nocne niebo

PiosenkowoScenki  , , , , , , , , ,

Dużo miłości z okazji walentynek! Witam w moim debiucie reżyserskim, rozsiądźcie się wygodnie i wczujcie w klimat, mam nadzieję, że scenka zrobi resztę. Jeśli chcecie posłuchać oddzielnie samej piosenki, wrzuciliśmy ją już jakiś czas temu na kanał, link znajdziecie w komentarzach! Dużo miłości z okazji walentynek! Witam w moim debiucie reżyserskim, rozsiądźcie się wygodnie i wczujcie w klimat, mam nadzieję, że scenka zrobi resztę. Jeśli chcecie posłuchać oddzielnie samej piosenki, wrzuciliśmy ją już jakiś czas temu na kanał, link znajdziecie w komentarzach! Ach, no i to też mój debiut dialogowy i jako animatora – zdecydowanie, w Internecie są tutoriale od wszystkiego!

Read details

Darling in the FranXX W 10 MINUT

Scenki  , , , , , , , , , , , ,

Kolejny dubbing filmu nieocenionego Gigguka. Tym razem zapoznamy się z serią “Darling in the FranXX” razem z jej podtekstami… Nie, nawet nie próbuje być subtelna… Nadtekstami seksualnymi. Dzięki uprzejmości Taoli napisy końcowe uświetnia “Kiss of Death” w jej wykonaniu. Jeśli chcecie posłuchać całości, zapraszamy na jej kanał: https://youtu.be/yHTjXdhfw3Y W ramach wymiany studenckiej 02 odwiedziła świat Sword Art Online w projekcie konji’ego. Czy uda się wam wypatrzyć, kto z tamtego świata przybył z rewizytą w tym filmiku? Podczas tworzenia tego dubbingu nie ucierpiał żaden Klaxozaur. Ucierpiał za to nouwak, który ugryzł się w język podczas nagrywania.

Read details