Scenki

Bo dubbing to nasza pasja.

Hazbin Hotel – Narozrabiajmy

Scenki  , , , , ,

Słowo od reżysera: Heh, od czego by tu zacząć… Przede wszystkim chciałbym niezmiernie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w moim debiucie reżyserskim: Blacknife’owi, Aloes, Czajnikowi oraz Memento. Sam projekt był przeze mnie planowany od dłuższego czasu, a dzięki NanoKarrin wreszcie mogłem go zrealizować. Jestem im za to niezmiernie wdzięczny. Podziękowania należą się szczególnie Memento, który miał „trochę” pracy jako dźwiękowiec i montażysta, ale wykonał ją celująco ;). Mam wielką nadzieję, że oglądanie tego krótkiego filmiku da wam tyle samo frajdy, co mnie jego tworzenie. Nie mogę się już doczekać następnych i jeszcze ciekawiej zapowiadających się projektów.

Read details

Angel Beats! – Zrujnowanie egzaminów aniołowi

Scenki

Słowo od reżysera: Dla niektórych z Was nadszedł czas powrotu do starych obowiązków. Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego życzę wszystkim motywacji do nauki, a także chwil, które będą dla Was niezapomniane. Mam nadzieję, że spodoba Wam się moja pierwsza wyreżyserowana scenka. Chciałabym podziękować każdej osobie, która brała w niej udział, gdyż bez Was bym jej nie dokończyła.

Read details

Madoka Magica – Concept Movie

Scenki  , , , , , , , , , , , ,

Polski fandub Mahou Shoujo Madoka★Magica: Concept Movie   To tak, na początku oczywiście podziękuję całej ekipie za wzięcie udziału w tym projekcie, zwłaszcza wielkie dzięki dla Hikari, która postanowiła wyreżyserować to ze mną!  Teraz krótkie wyjaśnienie czym właściwie jest ta rzecz, której dubbing wrzuciliśmy. Studio Shaft, które odpowiedzialne jest za serię Madoka Magica, wypuściło kiedyś właśnie taki klip, który nie do końca jest trailerem, a bardziej po prostu pomysłem, konceptem czegoś, co może kiedyś powstać, stąd też tytuł.  Podziękowania odhaczone, wyjaśnienie też, to zostało mi już tylko życzyć miłego oglądania!

Read details

Porter Robinson – Shelter

PiosenkowoScenki  , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Jesienią 2016 roku, zachwycona animacją Shelter, zalinkowałam ją na Discordzie NanoKarrin z prośbą “Wydaj to ktoś, plz”. Odpisali mi: “Sama sobie wydaj”. No to wydałam. Bardzo dziękuję całej ekipie – zwłaszcza za cierpliwość, bo łatwo nie było :D I proszę przyjąć ciepło debiut aktorski Tiny!

Read details

Mała pomoc domowa Ebichu – Telefon

PiosenkowoScenki  ,

Myśleliście, że scenka o Camembercie była dziwna? Nawet nie wiecie, w jakim byliście błędzie! Podczas oglądania scenki sugerowana dyskrecja… podczas całej serii zresztą również!

Read details

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku (Oregairu) – Decyzja

Scenki  , , ,

Heeeej, to wyszło! W scence tej zakochałem się od pierwszego obejrzenia i ledwie odcinek zdążył się skończyć, a ja już wiedziałem że muszę ją wydać. Przy okazji pochwalę się, że to moja pierwsza wyreżyserowana przeze mnie scenka na kanale, a co. Chciałbym podziękować Red Queen i Bizmutowi za świetne odegranie roli Yui i Hikkiego, Spidkowi za super ścieżkę oraz wielkie dzięki dla Nanohy, która przeprowadzała moją rekrutację. Mam nadzieję, że tak samo jak ja pokochacie tę scenkę, zostaje mi już tylko życzyć miłego oglądania.

Read details

Bakemonogatari – Nocne niebo

PiosenkowoScenki  , , , , , , , , ,

Dużo miłości z okazji walentynek! Witam w moim debiucie reżyserskim, rozsiądźcie się wygodnie i wczujcie w klimat, mam nadzieję, że scenka zrobi resztę. Jeśli chcecie posłuchać oddzielnie samej piosenki, wrzuciliśmy ją już jakiś czas temu na kanał, link znajdziecie w komentarzach! Dużo miłości z okazji walentynek! Witam w moim debiucie reżyserskim, rozsiądźcie się wygodnie i wczujcie w klimat, mam nadzieję, że scenka zrobi resztę. Jeśli chcecie posłuchać oddzielnie samej piosenki, wrzuciliśmy ją już jakiś czas temu na kanał, link znajdziecie w komentarzach! Ach, no i to też mój debiut dialogowy i jako animatora – zdecydowanie, w Internecie są tutoriale od wszystkiego!

Read details