Serie

Bo dubbing to nasza pasja.

RWBY – Rozdział 6: Szmaragdowy Las Część 2

Serie  , , , , , , , , , , ,

Przygoda z RWBY dobiega końca. Dziękujemy z nouwakiem za wspólne oglądanie, mamy nadzieję, że dostarczyliśmy wam trochę radości!

Read details

RWBY – Rozdział 6: Szmaragdowy Las

Serie  , , , , , , , , , , ,

Długo to trwało, ale przedstawiamy kolejny odcinek RWBY. A w nim pierwsze potyczki z Grimmami, formowanie się drużyn, niesnaski, wytłumaczenie czym jest Aura oraz odgłosy leniwcopodobne.  

Read details

Steven Universe – Musimy się rozpaść [SPOILER]

Serie  , , , , ,

UWAGA, MATERIAŁ ZAWIERA SPOILERY! Polski fandubbing kreskówki Steven Universe – Musimy się rozpaść (Now We’re Only Falling Apart / sezon 5, odcinek 19).

Read details

Camp Camp – Intro

Serie  , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hejka, w ramach premiery drugiego odcinka wpadamy do was również z oddzielnym coverem intra! Mamy nadzieję, że się wam spodoba i umili czas oczekiwania na kolejny odcinek. Pozdrawiamy ciepło, trzymajcie się!

Read details

Camp Camp – Odcinek 2 – Maskotka

Serie  , , , , , , , , , , , , , , , ,

Trwało to dużo za długo, ale koniec końców odcinek zostaje wydany! Dziękuję wszystkim, którzy włożyli w ten projekt troszkę serducha, bo ja włożyłam całe, i teraz czuję że moja misja została wypełniona! Następny odcinek, miejmy nadzieję, wyjdzie w krótszym czasie niż ten, ale może być różnie, bo pani reżyser ma w tym roku maturę! Życzcie mi szczęścia, plox, to i odcinek dostaniecie prędzej. Kocham was i dzięki za cierpliwość.

Read details

RWBY – Rozdział 5: Pierwszy krok, część 2

Serie  , , , , , , , , , , ,

Pierwszy krok, część druga. W sumie czy to oznacza drugi krok? Być może. W tym odcinku dowiemy się, czy Jaune zginie od upadku, jak Yang czuje się w powietrzu, co Ruby sądzi o dotąd poznanych ludziach i jakie są priorytety Weiss. Spoiler: odcinek zawiera lądowanie w stylu superbohatera!  

Read details

RWBY – Rozdział 4: Pierwszy krok

Serie  , , , , , , , , , , , , ,

Cisza przed burzą! Wkrótce inicjacja! Poznajemy kolejnych bohaterów, w tym wygadanego Rena i cichą, spokojną Norę. Zaczynają formować się pierwsze sojusze i plany. Czyżby tak miały wyglądać przyszłe drużyny? Wkrótce się przekonamy – w tej chwili bohaterom pozostaje jedynie przejść próbę… albo zginąć, próbując…

Read details