Scenki

Bo dubbing to nasza pasja.

Hazbin Hotel – Trailer

Scenki  , , , , , , ,

Słowo od reżysera: Trailer po premierze pierwszego klipu z serialu? Drugi raz Hazbin Hotel na debiut reżyserski innego członka NK? Ciekawie się zapowiada bycie reżyserem w NanoKarrin. A tak na poważnie, to prace nad tym projektem zaczęły się jeszcze przed powstaniem projektu z HH, który został upubliczniony jakiś czas temu na naszym kanale. Po prostu proces dopracowywania tego trailera był o wiele dłuższy niż tamtej scenki. Dziękuję całej mojej ekipie za współpracę! A teraz trochę o fabule. Znacie już Hazbin Hotel? Jeśli tak, to zapraszam Was poniżej, gdzie macie linki do kolejnych klipów po polsku, jeśli jeszcze ich nie widzieliście! Jeśli jednak nie znacie HH, to przybliżę Wam historię z tej animacji. Jest to opowieść o księżniczce Piekła, Charlie. Dąży ona do pozornie niemożliwego do osiągnięcia celu, tj. do zrehabilitowania demonów, aby w pokojowy sposób zmniejszyć przeludnienie w swoim królestwie. Otwiera hotel w nadziei, że wymeldują się oni z niego wprost do Nieba. Gdy większość rzezimieszków kpi z tego przedsięwzięcia, jej oddana partnerka Vaggie oraz pierwszy “pacjent” hotelu Angel nie opuszczają jej w trudach, które musi pokonać, by osiągnąć swój cel. Pomocną dłoń chce podać również potężny demon, Alastor, dzięki czemu plan Charlie ma szansę się ziścić. Ta animacja jest połączeniem komedii, musicali oraz filmów dla dorosłych. Jest tam też mnóstwo gier słownych! Zachęceni opisem? Możecie już teraz obejrzeć dwie scenki po polsku. Linki do nich podane poniżej. Jedna wyszła na kanale NK, a druga na kanale Poke, która gra Vaggie w tym zwiastunie. Jeśli nie przeszkadza Wam język angielski, możecie też wejść w link ze Źródła powyżej do kanału autorki animacji i obejrzeć pierwszy pełny odcinek z tej serii, który wyszedł nie tak dawno temu.

Read details

Nagle stałam się księżniczką – Rozdział 1

Scenki  , , , ,

Słowo od reżysera: Życie pięknej księżniczki Atanazji zakończyło się ogromną tragedią. Zginęła z rąk własnego ojca, Klaudiusza (bezdusznego i bezwzględnego władcy). Opowieść ta przestaje być zwykłą niewinną bajeczką z chwilą, w której… pewna kobieta budzi się z głębokiego snu, odkrywając że znalazła się w skórze owej nieszczęśliwej księżniczki. Od tamtej chwili rozpoczyna się jej walka o przetrwanie. Poszukuje ona drogi, dzięki której mogłaby uniknąć niesprawiedliwego losu Atanazji. Oficjalna strona komiksu: https://ridibooks.com/v2/Detail?id=3240000001 Niesamowite uczucie, móc wypuścić reżyserowany projekt na kanale NanoKarrin. Brawa dla całej ekpiy.

Read details

Amphibia – Sneak Peek

Scenki  , , , ,

Słowo od reżysera: Serial zapowiada się według mnie bardzo ciekawie. Krótka scenka, inny dźwiękowiec, dwójka aktorów = mało pracy dla mnie.

Read details

K-On! W 10 MINUT

Scenki  , , , , , , , , , , , ,

No to zapraszamy do obejrzenia fandubu najnowszego filmu Gigguka! Zaraz, nie możecie znaleźć oryginału na jego kanale? Tak, bo tym razem projekt jest autorski, choć inspirowany twórczością Gigguka. Już od jakiegoś czasu miałem ochotę stworzyć własny filmik typu abridged, a jako że nieironicznie lubię K-Ona, wybór padł na tę serię. Nie jestem pewien, czy uda się dorównać mistrzowi, ale mam nadzieję, że chociaż się uśmiechniecie podczas oglądania :)   A zatem, co czeka nas w filmie? Dokładnie to, czego można by się spodziewać – niezliczone koncerty w wykonaniu tytułowego kółka muzycznego, wiele godzin treningu… kogo ja próbuję oszukać – słodycze i herbata, ot co! A także sporo mniej lub bardziej poukrywanych smaczków i nawiązań. Kto znajdzie wszystkie?   Jak zwykle wielkie podziękowania dla aktorów, którzy nadali życie postaciom i sprostali wyzwaniu, które było nieco inne niż zazwyczaj – w fandubbingu zwykle mamy gotowy obraz, do którego się dopasowujemy, przy tym projekcie to obraz dopasowywał się do aktorów, choć w ograniczonym zakresie. Wielkie dzięki również wszystkim tym, którzy pomagali podczas tworzenia – poprzez swoje pomysły, propozycje, sugestie i krytykę.

Read details