Scenki

Bo dubbing to nasza pasja.

Mała pomoc domowa Ebichu – Telefon

PiosenkowoScenki  ,

Myśleliście, że scenka o Camembercie była dziwna? Nawet nie wiecie, w jakim byliście błędzie! Podczas oglądania scenki sugerowana dyskrecja… podczas całej serii zresztą również!

Read details

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku (Oregairu) – Decyzja

Scenki  , , ,

Heeeej, to wyszło! W scence tej zakochałem się od pierwszego obejrzenia i ledwie odcinek zdążył się skończyć, a ja już wiedziałem że muszę ją wydać. Przy okazji pochwalę się, że to moja pierwsza wyreżyserowana przeze mnie scenka na kanale, a co. Chciałbym podziękować Red Queen i Bizmutowi za świetne odegranie roli Yui i Hikkiego, Spidkowi za super ścieżkę oraz wielkie dzięki dla Nanohy, która przeprowadzała moją rekrutację. Mam nadzieję, że tak samo jak ja pokochacie tę scenkę, zostaje mi już tylko życzyć miłego oglądania.

Read details

Bakemonogatari – Nocne niebo

PiosenkowoScenki  , , , , , , , , ,

Dużo miłości z okazji walentynek! Witam w moim debiucie reżyserskim, rozsiądźcie się wygodnie i wczujcie w klimat, mam nadzieję, że scenka zrobi resztę. Jeśli chcecie posłuchać oddzielnie samej piosenki, wrzuciliśmy ją już jakiś czas temu na kanał, link znajdziecie w komentarzach! Dużo miłości z okazji walentynek! Witam w moim debiucie reżyserskim, rozsiądźcie się wygodnie i wczujcie w klimat, mam nadzieję, że scenka zrobi resztę. Jeśli chcecie posłuchać oddzielnie samej piosenki, wrzuciliśmy ją już jakiś czas temu na kanał, link znajdziecie w komentarzach! Ach, no i to też mój debiut dialogowy i jako animatora – zdecydowanie, w Internecie są tutoriale od wszystkiego!

Read details