Serie

Bo dubbing to nasza pasja.

RWBY – Rozdział 4: Pierwszy krok

Serie  , , , , , , , , , , , , ,

Cisza przed burzą! Wkrótce inicjacja! Poznajemy kolejnych bohaterów, w tym wygadanego Rena i cichą, spokojną Norę. Zaczynają formować się pierwsze sojusze i plany. Czyżby tak miały wyglądać przyszłe drużyny? Wkrótce się przekonamy – w tej chwili bohaterom pozostaje jedynie przejść próbę… albo zginąć, próbując…

Read details

RWBY – Rozdział 3: Akademia Beacon, część 2

Serie  , , , , , , ,

Każda przygoda musi się od czegoś rozpocząć. Co czeka nas w Beacon? Przemowy, inauguracje, przypadkowe spotkania, poznawanie nowych ludzi… Może także wielka impreza piżamowa i rozmowy od serca? Przekonajmy się!

Read details

SnK Picture Drama Odcinek 01

Serie  , , , , ,

Dodatek do serii Atak Tytanów w wersji chibi. [keep your spirits up!] fighting~  

Read details

Evabridged

Serie

Bardzo mi miło przedstawić wam kolejną część evabridged, którą wspólnie przygotowaliśmy. Tym razem nie tłumaczyłem tego sam i mam nadzieję, że wpadka z promem się nie powtórzyła! Jak pewnie część zauważyła skład delikatnie się zmienił no i mamy też debiut kejdzi, więc proszę o wyrozumiałość. Projekt pochłonął ogromne ilośći czasu, mniej więcej 6 miesięcy. Raczej nie planuję robić pierwszej i trzeciej części. Jeżeli gigguk zdecyduje się zrobić piątą część i będzie ona dobra, wtedy zobaczymy!Pozdrawiam,Konji wraz z ekipą NK :)

Read details

Team Fortress 2

Serie

Team Fortress 2 – darmowa drużynowa wieloosobowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez Valve Corporation jako kontynuacja Team Fortress Classic.  Po długich przygotowaniach w końcu udało mi się coś doprowadzić do końca. Jestem o tyle dumny, że większość zrobiłem sam. Chciałbym też złożyć ogromne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w castingu, a przede wszystkim Dzikiemu, który ostatecznie został inżynierem. I choć niektóre linijki można by zagrać lepiej, niektóre momenty lepiej zmontować, niektórym dźwiękom lepiej dopasować głośność, ruch ust lepiej zsynchronizować z nagraniem, to i tak jestem bardzo zadowolony z efektu. Choć prawdopodobnie za jakiś czas przestanie mi się to podobać i będę chciał to zrobić od nowa, lepiej. Ale do tego czasu, zapraszam do oglądania tego w stanie jakim jest teraz. Mile widziane sugestie, co poprawić i w jaki sposób.  

Read details