[Instrumentalista] benk86

Rekrutacja otwarta

Moderator: Opiekunowie instrumentalistów

benk86

Instrumentalista

Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:56

Hey!

Od jakiegoś tam czasu egzystuje sobie w jakimś tam sposób na discordzie i biję się z myślami czy by nie złożyć podania. :V

Tak więc dzień dobry, gram na gitarze, uczę się (powiedzmy) teorii muzyki, gram w zespole, robię kawałki jako solowy "artysta"

https://www.youtube.com/channel/UCx_VkK ... nQQ/videos - zespół, jestem jedynym gitarzystą, większość utworów napisałem sam (Chodzi mi o część instrumentalną, tekstów nie piszę bo nie potrafię :V), sam miksuje, masteruje etc.

https://www.youtube.com/channel/UCkTx8r ... LPA/videos - mój nie wiem, kącik? gdzie tworzę szeroko pojętą muzykę elektroniczną (sam komponuje, miksuje etc.)

Poza tym to jestem samoukiem, nie pamiętam ile gram (z 4-5 lat chyba) i mam zamiar rozpocząć kiedyś tam naukę na m.in skrzypcach.

Gitarę nagrywam mikrofonem (SM57) przyłożonym do pieca.
Orzecho

Reżyser piosenek (rekruter)

Wokalista (rekruter)

Realizator dźwięku (starszy)

Instrumentalista (rekruter)

Reżyser piosenek

Dźwiękowiec

Realizator dźwięku

Instrumentalista

Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2016, 00:55

Cześć, dzięki za wzięcie udziału w rekrutacji. Choć nie wiem czy będziesz miał u nas dużo okazji do grania metalu to nie przeszkodzi mi to w daniu Ci rangi. Jako instrumentalista, zwłaszcza niszowy, być może będziesz potrzebował trochę inicjatywy żeby znaleźć sobie zajęcie :) polecam zaprzyjaźnić się z naszym serwerem Discord, tam dzieje się większość życia grupy.
ODPOWIEDZ